نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: از خودم بدم میاد - خودارضایی

2289
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45596
    تشکـر
    18
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

از خودم بدم میاد - خودارضایی

سلام. من از خودم بدم میاد و این بد اومدن از خودم بخاطر قیافه و ظاهرم نیست و یک چیز دیگس. من از زمانی که معتاد خودارضایی شدم دیگه از خودم خوشم نمیاد و هر وقت بهش فکر میکنم حالم از خودم به هم میخوره ولی تا به حال نتونستم ترکش کنم. اعتیادم به صورتی نیست که همیشه و در همه حال مشغولش باشم ولی توی یک هفته شاید ۴-۵ بار انجامش بدم.
    لطفا اگر پیشنهادی برای من دارین بگین. ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : از خودم بدم میاد - خودارضایی

نقل قول نوشته اصلی توسط من تارا هستم. نمایش پست ها
    سلام. من از خودم بدم میاد و این بد اومدن از خودم بخاطر قیافه و ظاهرم نیست و یک چیز دیگس. من از زمانی که معتاد خودارضایی شدم دیگه از خودم خوشم نمیاد و هر وقت بهش فکر میکنم حالم از خودم به هم میخوره ولی تا به حال نتونستم ترکش کنم. اعتیادم به صورتی نیست که همیشه و در همه حال مشغولش باشم ولی توی یک هفته شاید ۴-۵ بار انجامش بدم.

بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام
    داشتن نیاز جنسی در شما نشان از سلامت جسمی تون هستش و این نیاز یک نیاز طبیعی در هر انسانی محسوب میشه و اگر بخواهیم به ان توجهی نکنی و یا توجه زیادی داشته باشی میتونه انسان رو با مشکلات مواجهه کنه
    در این مورد با توجه به اینکه توجه زیاد به نیاز جنسی میتونه باعث افزایش این نیاز و تمایل به تکرار بشه اول باید سعی کنید عوامل تحریک کننده رو رفع کنید و در کنار آن با داشتن یک برنامه دقیق برای خود ارضایی تمرکز خودتون رو بر این نیاز کاهش بدید به عنوان مثال بیان کنید در فلان روز در هفته و فلان ساعت این نیاز رو برطرف میکنم البته با حذف عوامل تحریک کنند و بعد از مدتی این خودارضایی را به دو هفته و بعد ماهی یکبار و... افزایش بدید تا ذهن شما بتونه از تمرکز بر آن خوداری کنه و مسیر های و علایق دیگرتون رو هم مورد توجه قرار بدید .
    در کنار این مورد دقت کنید تنهایی ، بی برنامگی ، نشناختن علاقه ، بیکار ، شرایط روحی نامناسب مانند افسردگی و... میتونه در این مورد تاثیر گذار باشه و در افزایش خودارضایی فرد نقش داشته باشه پس بهتره علایق ورزشی ، هنری ، روابط اجتماعی و... خود را بشناسید و با نوشتن یک برنامه برای زندیگی روزانه خود میزان بیکاری رو کاهش بدید و در کنار آن با توجه به علایق دیگرتون در برنامه احساس لذت های دیگری رو نیز تجربه کنین تا در ذهن شما عوامل لذت بخش و زمان های آن افزایش یابد و تمرکز مغزی بر خودارضایی کاهش یابد .
    در کنار این موارد دقت کنین که میزان تنهایی شما باید کاهش یابه چون خود ارضایی نیاز به تنهایی داره و با داشتن برنامه و حضور در جمع میتونید نتیجه بهتری بگیرید در کنار این موارد داشته باشی بهتره زمان و مکان های خودارضایی تون رو هم بشناسید تا بتونید طول حضور در آن مکان رو کاهش بدید و نتیجه گیری بهتری داشته باشین.
    در کنار این موراد تغذیه شما هم اهمیت داره با شکم پر به رختخواب نرید و همچنین سعی کنین از غذاهای مناسب استفاده کنین تا بتونید انرژی لازم رو در طول روز داشته باشین و همچنین یک سری توصیه های طب سنتی نیز در مورد غذا وجود داره که میتونید ازش استفاده کنین.

3. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    1
    تشکـر
    477
    تشکر شده 414 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست عزیز هیچ نگرانی دارد، من روشی به شما پیشنهاد می کند که بتونید خودارضایی را ترک کنید
    این روش یکی از جدیدترین روش های ترک خودارضایی است

وقتی شما بخواهید که خودارضایی را ترک کنید، ممکن است یک یا دو روزه دوباره وسوسه بشید و انجام بدید.

در واقع این ساختار ذهنی و فیزیولوژیک بدن شما است که به خودارضایی و ازادسازی این هورمون ها عادت کرده است.

لذا ما روشی را پیشنهاد می کنیم که شما به مرور زمان خودارضایی را ترک کنید

-1اول باید قول بدهید برای این کار به صورت روزانه وارد این صفحه بشید و بنویسید" قول می دهم که خود ارضایی بر من قلبه نکند"
    بعد یک روز یا دو روز در هفته قرار بده برای خود ارضایی. قرار نیست همین اول کار کلا ترک کنید. "سنگ بزرگ نشانه نزدنه"
    سپس مثلا به مدت 3 ماه با خودت عهد ببند که فقط دو بار و روزهای فلان فلان خودارضایی کنی. و با تمام توانایی ات این کار انجام بده.
    برای اینکه روی عهد خودت بمونی و فراموش نکنی روزانه حتما پیام بالا در این صفحه قرار بده
    بعد از سه ماه هفته ای دو بار به هفته ای یکبار این کار را کنید و به هم روش ادامه دهید...
    امضای ایشان

5. کاربران زیر از Admin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45117
    تشکـر
    23
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    چند سالته دخترم؟
    من یک راه کاملاً مطمئن برای ترک این کار می دانم
    اول سن خودت را بگو
    سپس به من بگو که برنامه ات برای آینده ات چیست؟
    آیا شما برای حل مشکل خود به خدا ایمان دارید؟

7. کاربران زیر از Khaksar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45596
    تشکـر
    18
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Khaksar نمایش پست ها
    سلام
    چند سالته دخترم؟
    من یک راه کاملاً مطمئن برای ترک این کار می دانم
    اول سن خودت را بگو
    سپس به من بگو که برنامه ات برای آینده ات چیست؟
    آیا شما برای حل مشکل خود به خدا ایمان دارید؟
    سلام. ۱۷ سالمه. بله ایمان دارم و با همین ایمان مدتی پیش ترک کرده بودم و زندگیم خیلی خوب شده بود ولی طولی نکشید تا بازم به این کار رو آوردم.

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45117
    تشکـر
    23
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه روانشناسی با مذهب بسیار است
    ما می بینیم که هر چقدر شخص اعتقاد بیشتری به مذهب دارد ، موفقیت بیشتری در این موضوع دارد
    بنابراین می خواهم به شما بگویم این احساس را در خود افزایش دهید
    و با طرف تاریک خود مبارزه کنید
    این برای دختران در سن شما طبیعی است
    (در این عصر)
    من برای شما پیام شخصی حل راه حل ویژه ارسال کرده ام
    برای جمله بد من از گوگل مترجم استفاده می کنم

10. کاربران زیر از Khaksar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)